Liste over påmeldte 2023

Påmelding Celsastafetten 2023
Conversion Rate
11.3%
# Submitter's Username Submitter's Email Address Bedrift / Klubb / Idrettslag / Skole Navn på lag/deltaker Klasse Gi støtte til Barnekreftforeningen Nordland (Bedrifstlag): Kontaktperson Postnummer user_email
1
Bossmo og Ytteren IL
Preben Horven
Individuelt løp Mann (12,8 km)
Preben Horven
8643
prebenh02@hotmail.com
2
Simon Korsvik
Individuelt løp Mann (7 km) (snur ved Lavasholmen)
Simon Sakrihei Korsvik
Skonseng
simkorsim@gmail.com
3
Oksskolten IL
Ida Gudbrandsen
Individuelt løp Kvinne (12,8 km)
Ida Gudbrandsen
8614
Ida_mg92@hotmail.com
4
Bossmo&ytteren IL
Tone Hanssen
Individuelt løp Kvinne (7 km) (snur ved Lavasholmen)
Tone Hanssen
Mo i Rana
tone.hanssen@me.com
5
B&Y IL
Ron Selnes
Individuelt løp Mann (12,8 km)
Ron Selnes
MO I RANA
ron.selnes@gmail.com
6
B&Y IL Ski 7 Rana FIK
Elias Selnes
Individuelt løp Mann (7 km) (snur ved Lavasholmen)
Ron Selnes
MO I RANA
ron.selnes@gmail.com
7
Trine Svendsen
Individuelt løp Kvinne (7 km) (snur ved Lavasholmen)
Trine Svendsen
Mo i Rana
trine_iren_s@hotmail.com
8
AHLSELL
Kai Andre Nyhus
Individuelt løp Mann (12,8 km)
Kai Andre Nyhus
Mo I Rana
kaiandre7@gmail.com
9
Tärna IK Fjällvinden
Tärna IK Fjällvinden 2
Stafett Barne- og ungdomslag (U18), gratis
Johanna Kangas
Tärnaby
jorainer@yahoo.se
10
Bossmo&ytteren
Maria irgum
Individuelt løp Kvinne (12,8 km)
Bård irgum
8610
Irgum@online.no
11
Rana Gruber ASA (RG BIL)
Sligteamet
Stafett Bedrift Mix (min 2 av hvert kjønn)
Ja
Nancy Stien Schreiner
8622
nancy.schreiner@ranagruber.no
12
Rana Gruber ASA (RG BIL)
Malmteamet
Stafett Bedrift Mix (min 2 av hvert kjønn)
Ja
Nancy Stien Schreiner
8622
nancy.schreiner@ranagruber.no
13
Bossmo & Ytteren
Magnus Kvitnes
Individuelt løp Mann (7 km) (snur ved Lavasholmen)
Marianne Nessan
MO I RANA
ma.nessan@gmail.com
14
Ibux hjelper!
Stafett Bedrift Kvinner
Anne Lise Skonseng Sætermo
Skonseng
Alskonseng@hotmail.com
15
Nicole Tønder
Individuelt løp Kvinne (12,8 km)
Nicole Tønder
8610
nicoleyt0911@gmail.com
16
Mads Malmbekk
Individuelt løp Mann (7 km) (snur ved Lavasholmen)
Tor Martin Lysheim
Mo i rana
tormartin.lysheim@hotmail.com
17
Englia barnehage
Englia barnehage
Stafett Bedrift Mix (min 2 av hvert kjønn)
Lisa Bolin Lien
8610
lisa.bolin.lien@rana.kommune.no
18
Norconsult
Norconsult
Stafett Bedrift Mix (min 2 av hvert kjønn)
Stig Morten Kristensen
7439
stig.morten.kristensen@norconsult.com
19
Helgelandssykehuset D/E
Nullpunktet
Stafett Bedrift Mix (min 2 av hvert kjønn)
Karl Nagelhus
7439
karl.asmund.nagelhus@helgelandssykehuset.no
20
Elkem
Elkem Rana 2
Stafett Bedrift Mix (min 2 av hvert kjønn)
Eivind Sorsell
OSLO
eivind.sorsell@elkem.com
21
Elkem
Elkem Rana 1
Stafett Bedrift Menn
Ja
Eivind Sorsell
OSLO
eivind.sorsell@elkem.com
22
Helgelandssykehuset
KSF sykehuset
Stafett Bedrift Kvinner
Agnete Høgås-Johansen
7438
agnete.hogas@helgelandssykehuset.no
23
MOMEK Velferd
MOMEK BOYS II
Stafett Bedrift Menn
Adrian Nylund
MO I RANA
adrian.nylund@momek.no
24
Bossmo Ytteren il
Ski 3
Stafett Barne- og ungdomslag (U18), gratis
martin steinmo
Mo I Rana
steinmo.martin@gmail.com
25
Bossmo & Ytteren il
Ski 2
Stafett Barne- og ungdomslag (U18), gratis
martin steinmo
Mo I Rana
steinmo.martin@gmail.com
26
Bossmo & Ytteren il
Ski 1
Stafett Barne- og ungdomslag (U18), gratis
martin steinmo
Mo I Rana
steinmo.martin@gmail.com
27
Celsa Armeringsstål AS
Celsa Adm Max MIx
Stafett Bedrift Mix (min 2 av hvert kjønn)
Ja
Eirik Bjørkmo
8601
eirik.bjorkmo@celsanordic.com
28
Idrettslag
Polarsirkelen ski
Stafett Barne- og ungdomslag (U18), gratis
Stein Kyrre Ulstad
8622
kyrre18@live.no
29
Celsa Armeringsstål
Meltshopers
Stafett Bedrift Menn
Ja
Tom-Rune Gullesen
Mo I Rana
tomrune.gullesen@celsanordic.com
30
David Montoya Espin
Individuelt løp Mann (12,8 km)
David Montoya Espin
8616
davidspin5@gmail.com
31
Statkraft Energi AS
STABIL
Stafett Bedrift Menn
Øystein Bruvold
8515
oystein.bruvold@statkraft.com
32
Vegar Svaleng
Individuelt løp Mann (7 km) (snur ved Lavasholmen)
Ja
Vegar Svaleng
8616
tina_svaleng@hotmail.com
33
SpareBank 1 Helgeland
SBH 2
Stafett Bedrift Mix (min 2 av hvert kjønn)
Ingvild Gjesbakk
8622
ingvild.gjesbakk@sbh.no
34
SpareBank 1 Helgeland
SBH 1
Stafett Bedrift Mix (min 2 av hvert kjønn)
Ingvild Gjesbakk
8622
ingvild.gjesbakk@sbh.no
35
Botn Elektro AS
Botn Elektro AS
Stafett Bedrift Menn
Ja
Kristian Botn
Mo i Rana
kristian@botn.no
36
Nabolaget
Nabolaget
Stafett Bedrift Menn
Jonas Hiller Fladvad
8618
jonas.hiller@dnb.no
37
Celsa Armeringsstål
Celsa logistikk
Stafett Bedrift Mix (min 2 av hvert kjønn)
Stine Hågensen
8622
Stine.hagensen@celsanordic.com
38
Bossmo & Ytteren Idrettslag
B&Y IL Håndball J09
Stafett Barne- og ungdomslag (U18), gratis
Malin Maria Mathisen
8613
malin.maria.mathisen@hotmail.com
39
Infrakon AS
Infrakon
Stafett Bedrift Menn
Marius Reinsnes
8601
marius@infrakon.no
40
Nabokrangel - Rana Idrettsklinikk
Stafett Bedrift Menn
Krister Bjørnbak
Mo i Rana
Krister1993@hotmail.com
41
Bedrift
Rana Politiidrettslag
Stafett Bedrift Mix (min 2 av hvert kjønn)
Ulrik Rokstad
8602
Alf.ulrik.stenberg.rokstad@politiet.no
42
Vegard Finstad
Individuelt løp Mann (7 km) (snur ved Lavasholmen)
Vegard Finstad
8614
Finstadvegard@gmail.com
43
Caverion Norge AS Mo i Rana
Caverion
Stafett Bedrift Menn
Ja
Georg Remmen
8622
georg.remmen@caverion.com
44
Helgeland Plast BIL
Helgeland Plast BIL 580 Sport
Stafett Bedrift Menn
Ja
Rolf-Arne Hanssen
8616
rahanssen@akvagroup.com
45
Helgeland Plast BIL
Helgeland Plast BIL SDR9
Stafett Bedrift Menn
Ja
Rolf-Arne Hanssen
8616
rahanssen@akvagroup.com
46
Thomas Aune
Individuelt løp Mann (7 km) (snur ved Lavasholmen)
Thomas Aune
Mo I rana
Ta9441@live.no
47
Clima AS
Ole Skivik
Individuelt løp Mann (7 km) (snur ved Lavasholmen)
Ole Skivik
8614
Ole@clima.no
48
Heavy Mental Team
Stafett Bedrift Mix (min 2 av hvert kjønn)
Trine Svendsen
7439
trine_iren_s@hotmail.com
49
Hysteria
Stafett Bedrift Kvinner
Trine Svendsen
7439
Trine_iren_s@hotmail.com
50
Martin riise
Individuelt løp Mann (12,8 km)
Martin
8618
Martinriise98@gmail.com
51
SINTEF Helgeland
SINTEF Helgeland
Stafett Bedrift Mix (min 2 av hvert kjønn)
Fredrik Mürer
8602
fredrik.muerer@gmail.com
52
Ferroglobe Bedrifts Idrettslag
FBIL 2
Stafett Bedrift Mix (min 2 av hvert kjønn)
Hege Langset
8601
hege.langset@ferroglobe.com
53
Ferroglobe Bedrifts Idrettslag
FBIL
Stafett Bedrift Mix (min 2 av hvert kjønn)
Hege Langset
8601
hege.langset@ferroglobe.com
54
Skonseng UK
Espen Kalkenberg
Individuelt løp Mann (12,8 km)
Espen Kalkenberg
8615
kalkenberg@gmail.com
55
Tärna IK Fjällvinden
Tärna IK Fjällvinden
Stafett Bedrift Mix (min 2 av hvert kjønn)
Johanna Kangas
Tärnaby
jorainer@yahoo.se
56
Tärna IK Fjällvinden
Tärna IK Fjällvinden
Stafett Barne- og ungdomslag (U18), gratis
Johanna Kangas
Tärnaby
jorainer@yahoo.se
57
Helgelandssykehuset, fødeavdelingen Mo i Rana
Team langsom framgang
Stafett Bedrift Kvinner
Trine Solbu Helland
Skonseng
trine.solbu@icloud.com
58
Oksskolten IL
Vegard Åsland Sørensen
Individuelt løp Mann (12,8 km)
Vegard Åsland Sørensen
8614
vegardsorensen610@hotmail.com
59
Solveig Rogstad
Individuelt løp Kvinne (7 km) (snur ved Lavasholmen)
Solveig Rogstad
8616
sol_rog@hotmail.com
60
Rana Brann og Redning
Rana Brann og Redning
Stafett Bedrift Menn
Frode Riise
MO I RANA
frode.riise@rana.kommune.no
61
Kenneth Eilertsen
Individuelt løp Mann (12,8 km)
Kenneth Eilertsen
8616
kenneil72@gmail.com
62
Tietoevry
Dalsgrendgrisan
Stafett Bedrift Mix (min 2 av hvert kjønn)
Beate Kathrine Berge
8607
beate.berge@tietoevry.com
63
Tietoevry
IT
Stafett Bedrift Menn
Beate Kathrine Berge
8607
beate.berge@tietoevry.com
64
Tietoevry
Kortpusta
Stafett Bedrift Mix (min 2 av hvert kjønn)
Beate Kathrine Berge
8607
beate.berge@tietoevry.com
65
Tietoevry
Pace Makers
Stafett Bedrift Menn
Beate Kathrine Berge
8607
beate.berge@tietoevry.com
66
Tietoevry
Godt og blandet
Stafett Bedrift Mix (min 2 av hvert kjønn)
Beate Kathrine Berge
8607
beate.berge@tietoevry.com
67
Tietoevry
Fraud
Stafett Bedrift Mix (min 2 av hvert kjønn)
Beate Kathrine Berge
8607
beate.berge@tietoevry.com
68
Vitensenter Nordland
Team Viten
Stafett Bedrift Mix (min 2 av hvert kjønn)
Helene Klæbo Møllersen
8624
hm@vitenord.no
69
Nasjonalbiblioteket
Vel Bevart
Stafett Bedrift Mix (min 2 av hvert kjønn)
Sandra Bjerkli
7468
sandra.bjerkli@nb.no
70
Real Eiendomsforvaltning
Stafett Bedrift Mix (min 2 av hvert kjønn)
Thomas Bohlin
8601
thomas.bohlin@realef.no
71
Gruben barneskole
Gruben barneskole
Stafett Bedrift Mix (min 2 av hvert kjønn)
Anniken Opdal
8610
anniken.opdal@rana.kommune.no
72
Kim robin fineide
Individuelt løp Mann (12,8 km)
kim robin fineide
Bjerka
Kimrobinfineide@gmail.com
73
Miras Elektro AS
Miras Elektro AS
Stafett Bedrift Mix (min 2 av hvert kjønn)
Emilie Linea Andersen
8601
Emilie.Andersen@miras.no
74
Freyr
Freyr Recharge 3
Stafett Bedrift Mix (min 2 av hvert kjønn)
ida-sofie langstrand
Mo i rana
ida-sofie.langstrand@freyrbattery.com
75
Helgeland tingrett
Helgeland tingrett
Stafett Bedrift Mix (min 2 av hvert kjønn)
Hanna Askhaven
0000
hanna.bjorhus.askhaven@domstol.no
76
Eiendomsselskapet Ranheim
Ranheim Runners
Stafett Bedrift Mix (min 2 av hvert kjønn)
Hanne Valrygg
Mo i Rana
hanne.valrygg@es-ranheim.no
77
Celsa Armeringsstål AS
Celsa Adm Mix
Stafett Bedrift Mix (min 2 av hvert kjønn)
Ja
Eirik Bjørkmo
8601
eirik.bjorkmo@celsanordic.com
78
Bernhard Olsen AS Nordbohus
Kræmen av Nordbohus
Stafett Bedrift Menn
Alexander Ressem
mo i rana
alexander.ressem@nordbohus.no
79
MBA Entreprenør AS
MBA
Stafett Bedrift Mix (min 2 av hvert kjønn)
Ann-Hege Hildal
8622
ah@mba.no
80
KAR AS Skadesenter
KAR Skadesenter
Stafett Bedrift Mix (min 2 av hvert kjønn)
Ja
Karl-Erik Grønli
MO I RANA
post@kar.no
81
Sagelva Bedriftsidrettslag
Stafett Bedrift Menn
Kent-Inge Olsen
8638
kent_ingeolsen@hotmail.com
82
Celsa Armeringsstål
CelsaLadies
Stafett Bedrift Kvinner
Ja
Nina Bohlin
8626
nina.bohlin@celsanordic.com
83
MOMEK Velferd
MOMEK BOYS
Stafett Bedrift Menn
Frank Børre Hansen
8601
frank.hansen@momek.no
84
MOMEK Velferd
MOMEK Mix
Stafett Bedrift Mix (min 2 av hvert kjønn)
Kenneth Eriksen
8601
kenneth.eriksen@momek.no
85
MOMEK Velferd
MOMEK Ladies
Stafett Bedrift Kvinner
Ida Søfting Berg
8601
ida.berg@momek.no
86
Helgeland Plast BIL
Jon Arne Gaundal
Individuelt løp Mann (12,8 km)
Jon Arne Gaundal
8616
JAGaundal@akvagroup.com
87
Byggmakker Mo i Rana
Byggmakker
Stafett Bedrift Mix (min 2 av hvert kjønn)
Marius Nilsen
8624
Marius.nilsen@byggmakker.no
88
Skatteetaten
Skatteetaten
Stafett Bedrift Menn
Geir Skruvnagel Jenssen
8601
geir.skruvnagel.jensen@skatteetaten.no
89
HAF og Retura
gjenVINNERE
Stafett Bedrift Mix (min 2 av hvert kjønn)
Merethe Aasen
Mo i Rana
merethe@haf.no
90
Daniel Fagerjord
ILM128
Daniel Fagerjord
8616
91
Freyr
Freyr2
SBMX
Ida-Sofie Langstrand
mo i rana
92
Freyr
Freyr1
SBMX
Ida-Sofie Langstrand
mo i rana
93
Celsa valseverk elektro/automasjon
SBM
Ja
Bjørnar Sjåmo
8600
94
Bodø Bokseklubb
Anne Tjønndal
ILK128
Ja
Anne Tjønndal
Bodø
95
Family Sports Club Mo i Rana
Team Family Sports Club
SBMX
Sheila Reinfjell
5132
96
Rana Blad
SBMX
Ja
Thomas Bustnes
862
97
Kvarøy Smolt AS
Kvarøy Smolt Trimteam
SBMX
Ja
Anders Strand
8601
98
Susann Eriksen
ILK128
Susann Eriksen
8616
99
Strindheim il
Amalie Kvandal
ILK128
Øystein Kvandal
Trondheim
100
NAV Rana
NAV Rana 2
SBMX
Espen Bråten Stien
8601
101
NAV Rana
NAV Rana
SBMX
Espen Bråten Stien
8601