Liste over påmeldte

Entries
107
# Bedrift / Klubb / Idrettslag / SkoleNavn på lag/deltakerKlasseKontaktperson
1
TTYN
Preben Hanssen
ILM128
Preben Hanssen
2
Helgeland Kraft
Helgeland Kraft BIL
SBMX
Lars-Andreas Østvik
3
Agnethe Bjørkhaug
ILK7
Agnethe Bjørkhaug
4
Polarsirkelen vgs, Idrettsfag klasse 1A
Idrettsfag 1A
SBU
Morten Walla
5
Idrettslag
Queens from Selfors 
SBU
Terje Ditlefsen
6
Haaland
Haaland
SBM
Magnus Høgås
7
Selfors UL fotball 2011
Selfors UL fotball 2011
SBU
Sverre Slørdahl
8
Trond Waage
ILM128
Trond waage
9
Statkraft Energi AS
STABIL
SBM
Øystein Bruvold
10
Rana FIK
David Montoya Espín
ILM128
David Montoya Espín
11
Rana FIK
David Montoya Espín
ILM128
Anette Fredriksen
12
Bossmo & Ytteren IL
Linus Fjelddahl Svendsen
ILM128
Petter Svendsen
13
Bossmo Ytteren IL
Oliver Larsen
ILM7
Oliver Larsen
14
Vegard Finstad
ILM7
Vegard Finstad 
15
Rana Gruber
Malmteamet
SBMX
Benjamin Hovind
16
Team polarsirkelen ski
Team polarsirkelen ski 
SBU
Bjørn krane
17
Mathias Hamre Østvik 
ILM128
Mathias Hamre Østvik 
18
Tärna IK Fjällvinden 
Tärna IK Fjällvinden 3
SBU
Johanna Kangas
19
B&Y IL/Polarsirkelen ski 
Johan Snefjellå
ILM7
Johan Snefjellå
20
Bossmo & Ytteren IL
Eirik Irgum
ILM7
Eirik Irgum
21
IF Kilkam
Espen Benjaminsen
ILM7
Espen Benjaminsen
22
Bossmo ytteren ski lag 2
Bossmo ytteren ski lag 2
SBU
Martin steinmo
23
Skrautvål IL
Solveig Rogstad 
ILK128
Solveig Rogstad 
24
Viktor Kildal
ILM128
Viktor Kildal
25
Bossmo &ytteren il
Lars Bolin krane
ILM7
Bjørn krane
26
Åga IL/Polarsirkelen Ski
Bastian Brumoen
ILM128
Bastian Brumoen
27
B&Y IL/Polarsirkelen ski 
Emil Bergli
ILM7
Emil Bergli 
28
Tärna IK Fjällvinden 
Tärna IK Fjällvinden 2
SBU
Johanna Kangas
29
Polarsirkeljent`n
SBK
Chatrin Leifsdatter
30
Rana Ungdomsskole
Rana Ungdomsskole
SBMX
Ole Andreas Berge Galtvik
31
Polarsirkelen ski
Hopp og Kombinert
SBU
Ole Leiråmo
32
Vegard Nerdal
ILM128
Vegard Nerdal
33
Selfors UL
Stian Aleksander Pedersen
ILM128
Stian Pedersen
34
SpareBank 1 Helgeland
SpareBank 1 Helgeland 2
SBMX
Kristoffer Winther Eilertsen
35
Tess Quale
SBMX
trond vassvik snefjellå
36
Nord Industrirør AS
Nord Industrirør AS
SBM
Raymond Langfjell
37
Stian halsen
ILM7
Stian Halsen
38
Bossmo & Ytteren Ski
Ane Stormdalshei
ILK128
Skule Stormdalshei
39
Tietoevry
We can do IT!
SBM
Frode Nicolaisen
40
Tietoevry
Ladies
SBK
Frode Nicolaisen
41
Tietoevry
HSA
SBMX
Frode Nicolaisen
42
Tietoevry
Customer Support
SBMX
Frode Nicolaisen
43
Tietoevry
FCP
SBMX
Frode Nicolaisen
44
Vel Bevart- Nasjonalbiblioteket
SBMX
Vidar Djupos
45
Nord universitet
Nord universitet B.I.L. 2
SBMX
Tor Henning Valnes Pedersen
46
Bossmo og Ytteren IL
Oda Leiråmo
ILK128
Oda Leiråmo
47
Ortopedisk avdeling
Ortopeden
SBMX
Ingri Tyldum
48
Cerum Boost
Cerum Boost
TTS
Trude Borkvik
49
Helgelandssykehuset Medisinske leger
Medisinske leger
SBMX
Brita Svarttjønneng 
50
Yttrabekken Ungdomssenter
Yttrabekken
SBMX
Amanda Brede Busch
51
Bossmo & Ytteren 
Bossmo & Ytteren Ski
SBU
martin steinmo
52
SpareBank 1 Helgeland
SpareBank 1 Helgeland
SBMX
Kristoffer Winther Eilertsen
53
Rana Kommune
Stian Mikalsen
ILM128
Stian Mikalsen
54
Infrakon AS
Infrakon
SBM
Marius Reinsnes
55
Clima a/s
Ole Skivik
ILM7
Ole Skivik
56
Helgelandssykehuset Mo
Isak Sætermo All stars
SBK
Marthe Neshagen
57
Helgelandssykehuset
Team Heavy Mental
SBMX
Vibeke Leiråmo
58
Helgelandssykehuset HF
Drift og eiendom
SBMX
Karl Nagelhus
59
Englia barnehage
Englia barnehage
SBK
Lisa Bolin Lien
60
Celsa Armeringsstål AS
Adm Starz
TTS
Terje Ditlefsen
61
AHLSELL
Kai André Nyhus
ILM128
Kai André Nyhus
62
UL Daggry
UL Daggry
SBMX
Krister Salamonsen
63
Team Unik
SBMX
Arnela hidic
64
XXL Sport og villmark
XXL 
SBMX
Elise Pettersen
65
Eika
Eika
SBMX
Skjalg A Jensen
66
Bedrift
Byporten
SBK
Hilde 
67
Mo Dyreklinikk AS
Sprekinga
SBK
Melinda Papp
68
Celsa Armeringsstål
Valseverk Admin og Logistikk
SBMX
Kim Ronny Trøite
69
Elkem Rana BIL
Elkem Rana Bil 2
TTS
Magnus Andersen
70
Elkem Rana BIL
Elkem Bil 1
TTS
Magnus Andersen
71
Multiconsult 
MultiMIX
SBMX
Krister Bjørnbak
72
Kjersti Høyen Johansen
ILK7
Kjersti Høyen Johansen 
73
Nord universitet
Nord universitet B.I.L.
SBMX
Tor Henning Valnes Pedersen
74
B-G Entreprenør
B-G Entreprenør
SBM
Cathrine Silåmo
75
Bedrift
SI/Skatteetaten
SBM
Geir S. Jenssen
76
HAF og Retura
gjenVINNERE
SBMX
Merethe Aasen
77
Tärna IK Fjällvinden 
Tärna IK Fjällvinden
SBMX
Johanna Kangas
78
Tärna IK Fjällvinden 
Tärna IK Fjällvinden 
SBU
Johanna Kangas
79
MariusOgBonden
MariusOgBonden
SBMX
Geir Ove Bentsen 
80
KAR AS SKADESENTER
KAR AS SKADESENTER
TTS
Karl-Erik Grønli
81
Sagelva bedriftsidrettslag
Sagelva bedriftsidrettslag
SBM
Odd Martin Olsen
82
Team Heimenget
SBMX
Rikard Gruben
83
Skonseng UL
Benedicte Stien Schreiner
ILK128
Benedicte Stien Schreiner
84
Nabolaget
SBM
Jonas Hiller Fladvad
85
Caverion Norge AS
Caverion challengers 
SBMX
Kine Storvolleng
86
Botn Elektro AS
Botn Elektro AS
SBM
Kristian Botn
87
Freyr Battery
Freyr Recharge
SBMX
Ida-Sofie Langstrand
88
Berdift
Rana Bladb
SBMX
Thomas Bustnes
89
Real Eiendomsforvaltning
SBMX
Thomas Bohlin
90
Skatteetaten
Paragrafrytterne
SBMX
Lene Ditlefsen
91
Celsa B.I.L
Stålverket
TTS
Tom-Rune Gullesen
92
Strindheim IL
Amalie Kristin Kvandal
ILK128
Øystein Kvandal
93
MOMEK Velferd
Team MOMEK Ladys
SBK
Ida Søfting Berg
94
MOMEK Velferd
Team MOMEK MIX
SBMX
Morten Loftfjell
95
MOMEK Velferd
Team MOMEK Herrer 2
SBM
Morten Loftfjell
96
MOMEK Velferd
Team MOMEK Herrer 1
SBM
Morten Loftfjell
97
Heimstenget uvelforening
SBMX
Ida Higraff Johnsen
98
Kvarøy Smolt AS
Gladlaksan
TTS
Eirik Andreassen
99
Helgeland Plast BIL
Helgeland Plast BIL
TTS
Rolf-Arne Hanssen
100
Family
Farmern’s disipler
SBMX
Ken-Arne Leiråmo
101
Nord Advokatfirma DA
SBMX
Anne Birgitte Herstad
102
Moheia Fysikalske
MoFy
SBMX
Torunn Sund-Olsen
103
Kvn Nesna
KVN Toppidrett
SBU
Tore Hansen
104
Celsa Armeringsstål AS
Celsa Innkjøp/Hovedlager
TTS
Malin Westman
105
Avinor
Joakim Pettersen
ILM128
Joakim Pettersen
106
Nordland Lås & Sikkerhet AS
NLS
SBM
Mats Leonhardsen
107
Bossmo/Ytteren
Thomas Stien
ILM128
Thomas Stien